VitaHarmony Maca 500mg 90 kapslí

Produkt VitaHarmony Maca 500mg 90 kapslí z kategorie doplňky stravy od výrobce Ostatní najdete na Sportlog.cz za 247 Kč. Celý popis 247 Kč 288 Kč Ověřit dostupnost

Popis

MACA JE PRASTARÁ ROSTLINA Z PERUÁNSKÝCH AND SE ŠIROKÝM SPEKTREM PŮSOBENÍ. Maca je prastará rostlina z peruánských And se širokým spektrem působení. Je ceněná pro své účinky už více jak 2000 let. Inkové užívali macu pro její výživovou hodnotu a její vliv na plodnost, potenci (libido), sexuální touhu, životní sílu a růst svalové hmoty. Významnou a ceněnou výhodou macy je dlouhodobé přetrvávání účinků. Maca napomáhá i při celkové vyčerpanosti organismu, výkyvech nálady a apatii.
Působení macy je bezpečné, efektivní, netoxické a dlouhodobé. Tělu dodá energii, a to nejen sexuální. Je ceněná pro vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitaminu E.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ:
obsahuje: MACA (extrakt lepidium meyenii) stearan hořečnatý E470b, želatina

DÁVKOVÁNÍ:
Vezměte 2 kapsle denně. Kapsli spolkněte celou.

Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Pokud trpíte těžkými depresemi a úzkostnými stavy, je dobré se o užívání macy zmínit svému lékaři. Maca může díky svým povzbudivým účinkům tyto stavy maskovat.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Maca Powder500 mg

Vlastnosti produktu

Barva:vícebarevná
Ean: 8594010860836 Prodejce: Sport365
248076
Produktů
2418
Kategorií
2190
Značek